Opzeggen lidmaatschap

Beƫindiging lidmaatschap / machtiging

De contributie kan pas worden stopgezet nadat is afgemeld bij de leiding van de speltak en bij de ledenadministratie. Afmelden dient schriftelijk te gebeuren in een email of korte brief. Gezien het feit dat de contributie in kwartalen geschiedt heeft iemand die Scouting LBP verlaat geen recht op restitutie van de contributie. Als je je afmeldt bij Scouting LBP betekent dat automatisch dat je wordt uitgeschreven bij Scouting Nederland.

Restitutie van contributie

De contributie wordt altijd drie maanden vooruitbetaald aan het begin van het kwartaal. Zegt u gedurende een kwartaal op, dan vindt er geen restitutie plaats van het al betaalde contributiebedrag.

Contact

Voor vragen over het opzeggen van het lidmaatschap kunt u contact opnemen met de leiding van de speltak of de penningmeester van Scouting Lord Baden-Powell. Dit kan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..